همکاری و همدلی سازمانی

در تریص روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل است. اعضای تیم با کمک و یاری همدیگه مسائل رو پیش میبرند.

خلاقیت و نوآوری

ما در مجموعه تریص همواره در تلاشیم تا جدیدترین مدل های طلا و جواهر را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

مشتری مداری

تریص با ارائه طیف گسترده‏‌ای از مدل های مختلف، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد

انتقادات و پیشنهادات

شما میتوانید با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را هرچه بیشتر برای خدمت رسانی یاری نمایید.

پشتیبانی دائم

همکاران ما بصورت شبانه روزی جهت ارائه پشتیبانی جهت تسهیل خرید و خدمات پس از فروش پاسخگوی شما هستند.

خدمات پس از فروش

فروش در تریص اتمام کار نیست; آغاز یک تعهد جهت جلب رضایت مشتریان و تداوم این رابطه است.

داستان تریص

حرکت از بازارهای سنتی به سمت بازارهای دیجیتال امری اجتناب ناپذیر است. تحول در دنیای دیجیتال و فراگیر شدن بازارهای جدید آنلاین در انقلاب چهارم صنعتی، نیازمند تنوع و گسترش تمامی محصولات و بازارهای سنتی در این بستر است. ما در مجموعه تریص گلد تلاش داریم تا این سبک جدید از بازار را در صنعت طلا و جواهرات از طریق ابزارهای هوشمند در اختیار عموم جامعه قرار دهیم. تغییر نوع ارتباطات و تعاملات در نحوه عرضه و تقاضا در بازار باعث شده است که خدمات و محصولات آنلاین به خوبی پاسخگوی نیازهای گسترده بخش وسیعی از جامعه باشد.

مجموعه تریص گلد، به عنوان بزرگترین نمایشگاه و فروشگاه آنلاین طلا و جواهرات در کشور، تلاش دارد تا همسو با تحولات بزرگ در عصر دیجیتال، به روزترین و شیک‌ترین محصولات را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهد. تنوع، انتخاب، مقایسه و تعهد اصالت کیفیت در قبال تمامی محصولات موجود در وبسایت تریص، این فروشگاه اینترنتی را به عنوان مناسب‌ترین گزینه جهت خرید امن و آسان و آنلاین طلا و زیورآلات در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

قبل از خرید، جستجو، مقایسه، پرسش، ارزیابی کیفیت و قیمت و اصالت، انتخاب و امکان پاسخگویی پس از خرید، خواسته هر مشتری در هر بازاری و به خصوص در بازارهای آنلاین است. هدف اصلی ما در مجموعه تریص ایجاد لذت خریدِ خوب و به یاد ماندنی است. ما در فروشگاه تریص اصالت و کیفیت همه محصولات ارائه شده در وبسایت خود را تضمین می‌کنیم و پاسخگوی همه مشتریان خود در این زمینه می‌باشیم. از بین میلیون‌ها محصول تولیدی طلا در کشور ما بهترین‌ها را برای شما جمع‌آوری کرده و زمینه مناسبی برای مقایسه و انتخاب و تصمیم‌گیری راحت‌تر را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام

در اینستاگرام ما میتوانید بهترین تجربیات را داشته باشد

پینترست

تصویر خود را برای ما ارسال کنید تا در پینترست دیده شوید

لینکدین

از تجربیات خود برای ما در لینکدین بگویید