تریص لحظه به لحظه با شماست، حتی بعد از خرید

در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، محصولات خریداری شده از فروشگاه اینترنتی طلای تریص تا 24 ساعت پس از تحویل و هر گونه مغایرت در محصول مشمول سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود.

همچنین عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره‌ای جزییات با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد به استناد آنها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وبسایت است.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش تریص کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص و مغایرت، محصول مشمول استفاده از خدمت فوق می‏‌شود. همچنین، این خدمت، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

برای استفاده از خدمت تضمین 24 ساعته فروشگاه اینترنتی طلای تریص، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی شود، برچسب محصول از محصول جدا نشده باشد و لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه بسته‌بندی توسط فروشگاه اینترنتی طلای تریص دریافت نشود، امکان خدمت‌رسانی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می‌شود.

در صورت آسیب دیدن کالا

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در فروشگاه اینترنتی طلای تریص به اتمام برسد، و تریص امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این خدمت نمی‏‌شود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.

جدیدترین محصولات